UBYTOVANIE V HANDLOVEJ

VZHĽADOM NA AKTUÁLNU SITUÁCIU BUDEME UBYTOVANIE PRE ÚČASTNÍKOV V HANDLOVEJ RIEŠIŤ V NESKORŠOM OBDOBÍ PRÍPRAV PODUJATIA (PRETO TÁTO MOŽNOSŤ 8. APRÍLA ZATIAĽ NEBUDE UVEDENÁ V PRIHLASOVACOM FORMULÁRI). REZERVÁCIE UBYTOVANIA OHLÁSIME VOPRED NA WEBSTRÁNKE, FB STRÁNKE A PROSTREDNÍCTVOM MAILU PRIHLÁSENÝM ÚČASTNÍKOM. ĎAKUJEME ZA POROZUMENIE.

Ubytovanie z piatka 10. septembra na sobotu 11. septembra v Handlovej pre účastníkov budeme v prípade priaznivých okolností riešiť na dvoch miestach. Prvým je telocvičňa základnej školy Morovnianska cesta 1866/55, druhým telocvičňa základnej školy Školská 523/53 (alternatívne ako záloha priestory Domu kultúry mesta Handlová na Námestí baníkov 3. Maximálny počet miest bude závisieť od aktuálnej situácie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Každý účastník so zarezervovaným ubytovaním v Handlovej sa musí najprv zastaviť na prezentácii účastníkov, kde dostane informáciu, v ktorej budove má nocľah a tiež kartičku pre vstup. Ubytovacie priestory budú otvorené pre účastníkov od piatku 10. septembra 2021 od 18.00 hod.

PRI VSTUPE DO BUDOVY (MIESTO UBYTOVANIA) JE KAŽDÝ ÚČASTNÍK POVINNÝ VYDEZINFIKOVAŤ SI RUKY.

 

Nočný kľud platí od 23.00 hod. V obidvoch prípadoch ide o nocľah vo veľkej miestnosti - t.j. treba počítať s prítomnosťou ďalších ľudí. Potrebná je vlastná karimatka a spací vak (prevoz batožiny z Handlovej do Nitry zabezpečuje organizátor na základe požiadavky z prihlasovacieho formuláru).

Ďalšie možnosti ubytovania v Handlovej sú:

Hutira Relax Club

Hotel Baník

Ubytovanie Janka