UBYTOVANIE V HANDLOVEJ

!!! MOŽNOSŤ REZERVÁCIE UBYTOVANIA V HANDLOVEJ UKONČENÁ !!!

Ubytovanie z piatka 11. septembra na sobotu 12. septembra v Handlovej bude k dispozícii pre účastníkov, ktorí si ho zarezervovali počas prihlásenia v prihlasovacom formulári (nocľah s vlastnými karimatkami a spacími vakmi).

V Handlovej bude možné prenocovať na dvoch miestach. Prvým je telocvičňa základnej školy Morovnianska cesta 1866/55. Druhým sú priestory Domu kultúry mesta Handlová na Námestí baníkov 3. Maximálny počet miest pre jednu budovu je 40 (upozorňujeme, že toto číslo sa môže zmeniť v závislosti od aktuálnych nariadení RÚVZ).

Každý účastník so zarezervovaným ubytovaním v Handlovej sa musí najprv zastaviť na prezentácii účastníkov, kde dostane informáciu, v ktorej budove má nocľah a tiež kartičku pre vstup. Ubytovacie priestory budú otvorené pre účastníkov od piatku 11. septembra 2020 od 18.00 hod.

PRI VSTUPE DO BUDOVY (MIESTO UBYTOVANIA) JE KAŽDÝ ÚČASTNÍK POVINNÝ VYDEZINFIKOVAŤ SI RUKY.

 

Nočný kľud platí od 23.00 hod. V obidvoch prípadoch ide o nocľah vo veľkej miestnosti - t.j. treba počítať s prítomnosťou ďalších ľudí. Potrebná je vlastná karimatka a spací vak (prevoz batožiny z Handlovej do Nitry zabezpečuje organizátor na základe požiadavky z prihlasovacieho formuláru).

Ďalšie možnosti ubytovania v Handlovej sú:

Hutira Relax Club

Hotel Baník

Ubytovanie Janka