P A R T N E R I   P O N I T R I A N S K E J   S T O V K Y

 

 

 

RUNNINGPRO

Partnerom Ponitrianskej stovky je bežecká špeciálka RunningPro ponúkajúca široký výber bežeckého sortimentu od renomovaných výrobcov najmä pre vyznávačov trailového behu. Ak potrebujete dobre poradiť pri nákupe, vrelo Vám odporúčame navštíviť kamennú predajňu RunningPro v Bratislave - Ružinove (ul. Sv. Vincenta 2), kde sa na Vás teší Sisa a Peťo. #RunningPro

 

KONTUR PROMO- & WORKWEAR

Nie je dôležité byť najväčší, ale najlepší! S týmto mottom je spoločnosť KONTUR Promo- & Workwear na trhu reklamného oblečenia a reklamných predmetov viac ako 10 rokov. Spoločnosť KONTUR ponúka široký sortiment reklamného oblečenia a reklamných predmetov zo štandardných katalógov vrátane aplikácie loga pod jednou strechou ako aj zákazkovú výrobu v spolupráci s partnermi. K tomu Vám pribalí dobré ceny, vysokú kvalitu, krátke a presné dodacie termíny a dodávku tovaru v rámci Slovenska a Rakúska zdarma. Spoločnosť KONTUR už šesť rokov podporuje Ponitriansku stovku, za čo jej srdečne ďakujeme!

PURE NUTS

Vynikajúce orieškové másla od PURE NUTS prichádzajú na Ponitriansku stovku, aby svojou energiou pomohli nabiť baterky bežcom aj diaľkoplazom. PURE NUTS, to je skutočná energia, so 100% prírodným zložením. Rodinka potravín, v ktorej sa stretnete predovšetkým s arašidmi, kešu a mandľami v kombinácii s čokoládou alebo kokosom, sa rozrástla aj o jahody v kombinácii s kokosom. A balíčky ENERGY PACK od Pure Nuts, tie sú energiou do vrecka ako stvorenou na ultra.

ZBYŇOVAR

Výborné domáce pivko od Zbyňovaru je obľúbeným nápojom v cieli nejednej ultra akcie :-)

12115548_1242206215805346_86062456064658
logo plnsie zaoblene hrany 2.jpg