ITRA BODY, KVALIFIKÁCIA NA WSER A UTMB

ITRA BODY

Trasa Ponitrianskej stovky 2021 bola certifikovaná ITRA (International Trail Running Assocition) a ohodnotená na 4 body. ITRA body získajú všetci účastníci Ponitrianskej stovky 2021, ktorí úspešne a v rámci pravidiel do 24 hodín absolvujú jej celú trasu. Podmienkou sú kompletné údaje zaslané v registrácii vrátane kompletného dátumu narodenia.

KVALIFIKÁCIA PRE WSER

 

Ponitrianska stovka 2021 je kvalifikačným podujatím pre Western States Endurance Run (WSER). Lístok do lotérie pre najstaršiu stomíľovku na svete získajú všetci účastníci Ponitrianskej stovky 2021, ktorí úspešne a v rámci pravidiel do 24 hodín absolvujú jej celú trasu.

 

KVALIFIKÁCIA PRE UTMB

Ponitrianska stovka 2021 požiadala po ITRA certifikácii o štatút “Qualifying Race”, teda kvalifikačného podujatia pre UTMB. Štyri kvalifikačných body získajú všetci účastníci Ponitrianskej stovky 2021, ktorí úspešne a v rámci pravidiel do 24 hodín absolvujú jej celú trasu. Na kvalifikovanie sa pre hlavný pretek UTMB je podľa súčasných informácii potrebné získať celkovo 10 bodov (TDS 8 bodov, CCC 6 bodov, OCC 4 body) z maximálne dvoch kvalifikačných pretekov absolvovaných v priebehu predchádzajúcich dvoch rokov (napr. pre UTMB 2021 medzi 1.1.2019 a 31.12.2020). Počet bodov si môžete overiť na stránke www.ultratrailmb.com, zároveň tu nájdete informácie o kvalifikácii na UTMB a v prípade záujmu si tu môžete vyhľadať ďalšie kvalifikačné preteky, kde sa dajú získať kvalifikačné body. Upoyorňujeme na nový systém registrácie na UTMB, informácie o ňom nájdete TU.