DOPRAVA

Autobus z Nitry do Handlovej (piatok 10. septembra 2021):

V prihlasovacom formulári je možnosť rezervovať si miesto v autobuse z Nitry do Handlovej s odchodom z parkoviska pri hokejovej hale Nitra Arena (adresa: Jesenského 959/2) v piatok 10.09.2021 o 19.00 hod. v cene 5 EUR (platba spolu so štartovným). Počet miest je obmedzený na max. 50. Svoje vozidlá si môžete odparkovať na blízkom parkovisku pri hokejovej hale Nitra Arena.

DOPRAVA ÚČASTNÍKOV AUTOBUSOM Z NITRY DO HANDLOVEJ BUDE PREBIEHAŤ V SÚLADE S PROTOKOLOM PRE PREVENCIU COVID-19 (POZRI DOPLNOK).

Pred podujatím:

 

Ak máte možnosť, odporúčame zabezpečiť si odvoz autom, resp. sa dohodnúť na spoločnej ceste na podujatie (alebo aj z neho): Idete na Ponitriansku stovku autom s voľným miestom alebo miestami, ktoré by ste chceli ponúknuť ako pomoc spolubežcom, ktorí hľadajú odvoz? Hľadáte možnosť, ako sa autom dostať na Ponitriansku stovku? Dajte vedieť prostredníctvom tejto zdieľanej tabuľky. Veríme, že sa podarí aspoň niekomu týmto spôsobom zjednodušiť cestu.

 

Upozorňujeme, že v Handlovej nie sú pre vozidlá účastníkov vyhradené resp. rezervované parkovacie miesta. Parkoviská sa nachádzajú napr. naproti obchodu Jednota na ulici SNP (ďalšie parkovisko sa nachádza vyššie na ulici SNP po odbočení doprava ešte pred železničnou traťou) a pred supermarketom Billa, kde je od 06.00 do 20.00 parkovanie vyhradené pre zákazníkov na 1 hodinu (pozri Google maps).

Možnosti dopravy na miesto štartu vlakmi resp. autobusmi je možné si vyhľadať na webe webstránke Cestovné poriadky.

Počas podujatia a po podujatí:

Doprava účastníkov Ponitrianskej stovky z cieľa a taktiež v prípade predčasného ukončenia účasti (DNF) je v ich vlastnej réžii, ďalšie informácie poskytneme v informačnom e-maili pre účastníkov.. 

 

Organizátor Ponitrianskej stovky nezabezpečuje prevoz vozidiel účastníkov z Handlovej do Nitry.